Kutukutukitap nedir ? Ne işe yarar ?

Kutukutukitap belirlediğiniz yaş aralığında, çocuğunuz için her ay özenle seçilmiş kitap ve zengin içerikleri adresinize ulaştıran abonelik sistemidir.

Neden Kutukutukitap’a üye olmalıyım ?

Öncelikle Kutukutukitap’a üye olmak ücretsizdir.üye olarak her ay size gönderilen e posta bültenleri ile uzman pedagogların hazırladığı çocuk gelişimi ile ilgili içeriklere ve çocuklarınızla kaliteli zaman geçirebileceğiniz oyun,etkinlik önerilerine ücretsiz ulaşabilirsiniz.

Neden Kutukutukitap’a abone olmalıyım?

En kıymetlilerimiz çocuklarımız için seçici kurulumuz ile kitap seçimlerimizi özenle yapıp kutularımıza sürpriz 4D kartlar ve ödüllü yarışmamız Kiku challenge kodu ekleyerek ücretsiz kargo ile kapınıza gönderiyoruz. Sonrasında size çocuğunuzun heyecan ile kutuyu açmasını izlemek ve keyifle kitapları okumak kalıyor.

Kitapları nasıl belirliyorsunuz?

Konusunda uzman kadromuzda bulunan eğitmen, pedagog, çocuk kitapları yazarları görüş ve öneri ile belirlenmektedir.

Kutukutukitap abonelik seçenekleri nelerdir?

3 farklı abonelik seçeneğimiz bulunmaktadır.Minikutu (2 kitap gönderilmektedir) Standartkutu (3-4 kitap gönderilmektedir.) Kardeşkutu (Her yaş grubu için 2'şer toplam 4 kitap gönderilmektedir.)

Abonelik ücreti ne kadar ?

Minikutu aylık/49,90TL

Standartkutu aylık/69,90TL

Kardeşkutu aylık/79,90 TL

Kutular ne zaman gönderiliyor ?

Her ayın 27’ine kadar başlatılan aboneliklere ait özenle hazırlanmış Kiku’nun kutularını bir sonraki ayın ilk haftasında kargoluyoruz .Örneğin 26 Mayıs’ta başlatılan aboneliklere ait gönderimimiz Haziran ayının ilk haftasında yapılmaktadır.

Hangi ödeme yöntemlerini kullanabilirim ?

Aboneliğinizi kredi kartı,banka kartı,sanal kart ile başlatabilirsiniz.Kredi kartı,banka kartı ya da sanal kart ile başlatılan abonelikler,iptal edilmediği sürece her ay otomatik olarak yenilenmektedir. Eft ve havale ile ödeme seçeneği için whatsapp bussines 0850 888 14 72 iletişim numaramızdan yada abonelik@kutukutukitap.com adresinden bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Ödeme yöntemleri konusunda siteniz güvenli mi ?

Evet,sitemiz kişisel bilgileriniz ve kredi kartı bilgilerinizin gizliliğiyle ilgili özel olarak korunmaktadır.Ödeme bilgileriniz sadece banka ve BDDK lisanslı kurumlar tarafından görüntülenebilir.Bizim tarafımızdan ya da şahıs ve kurumlar tarafından kayıt edilemez ve kopyalanamaz.Kişisel üyelik bilgileriniz gizlilik sözleşmemiz dahilinde sadece Kutukutukitap sisteminde kalmakta ve 3.Şahıs ve kurumlarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Abonelikten istediğim zaman çıkabilir miyim ?

Bu Kiku'yu biraz üzer :-( ama evet, istediğiniz zaman abonelikler kategorisinden kolayca iptal edebilirsiniz.